Мрежа чизма


-изработена од црна и сребрена боја

-полица за вертикално чување на документи

-димензија 250 x 310 x 73 mm

-Мрежа чизма

Шифра: 0329 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа чизма”

Сеуште нема коментар за овој производ