,

Чаша округла DELI 9153


-изработена од мрежа во боја

-дијаметар 90мм

-висина 100мм

-Чаша округла DELI 9153

Шифра: 1751 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Чаша округла DELI 9153”

Сеуште нема коментар за овој производ