Мала округла чаша


-изработена од црна и сребрена мрежа

-дијаметар 90мм

-висина 100мм

-Мала округла чаша

Шифра: 0338 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мала округла чаша”

Сеуште нема коментар за овој производ