Мала четвртаста чаша


-изработена од црна и сребрена мрежа

-димензија на страни 80мм

-висина 100мм

-Мала четвртаста чаша

Шифра: 0337 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мала четвртаста чаша”

Сеуште нема коментар за овој производ