Мрежа сталак за писма


-изработена од црна мрежа

-три дела за чување писма во разни димензии

-димензија 1075 x 80 x 140mm

-Мрежа сталак за писма

Шифра: 0328 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа сталак за писма”

Сеуште нема коментар за овој производ