Мрежа полица 1/5


-изработена  од црна и сребрена мрежа

– пет полици за чување документи

-димензија 300 x 390 x 350 mm

-Мрежа полица 1/5

Шифра: 0347 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа полица 1/5”

Сеуште нема коментар за овој производ