Мрежа полица 1/4


-изработена од црна и сребрена мрежа

-четири полици за чување документи

-димензија 300 x 390 x 350 mm

-Мрежа полица 1/4

Шифра: 2312 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа полица 1/4”

Сеуште нема коментар за овој производ