Мрежа полица 1/3


-изработена од црна и сребрена мрежа

-три полици за чување документи

-димензија 300 x 390 350 mm

-Мрежа полица 1/3

Шифра: 0348 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа полица 1/3”

Сеуште нема коментар за овој производ