Мрежа полица 1/2


-изработена од црна и сребрена мрежа

-две полици за чување документи

– димензија 300 x 390 x 350mm

-Мрежа полица 1/2

Шифра: 1754 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа полица 1/2”

Сеуште нема коментар за овој производ