Мрежа коцка за ливчиња средна димензија


-изработена од црна и сребрена мрежа

-четвртаста форма

-соодветна за ливчиња за водење белешки

-Мрежа коцка за ливчиња средна димензија

Шифра: 0335 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа коцка за ливчиња средна димензија”

Сеуште нема коментар за овој производ