Мрежа коцка за ливчиња голема димензија


– изработена од црна мрежа

– четвртаста форма

-соодветна за ливчиња за водење белешки

-Мрежа коцка за ливчиња голема димензија

Шифра: 0879 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа коцка за ливчиња голема димензија”

Сеуште нема коментар за овој производ