Мрежа корпа за чадор мала


-изработена од црна и сребрена мрежа

-дијаметар 135 mm

-висина 500 mm

-Мрежа корпа за чадор мала

Шифра: 0345 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа корпа за чадор мала”

Сеуште нема коментар за овој производ