Мрежа корпа за отпадоци средна димензија


-изработена од црна и сребрена мрежа

-дијаметар 265 mm

-висина 280 mm

-Мрежа корпа за отпадоци средна димензија

Шифра: 0343 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа корпа за отпадоци средна димензија”

Сеуште нема коментар за овој производ