Мрежа корпа за отпадоци голема димензија


-изработена од црна и сребрена мрежа

-дијаметар 295 mm

-висина 345 mm

-Мрежа корпа за отпадоци голема димензија

Шифра: 0344 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа корпа за отпадоци голема димензија”

Сеуште нема коментар за овој производ