Мрежа за спајалици


– изработена од црна мрежа

-дијаметар 90 mm

-висина 30 mm

-Мрежа за спајалици

Шифра: 0334 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мрежа за спајалици”

Сеуште нема коментар за овој производ