,

Мини за технички молив DELI 7004 0,7мм


Мини за технички молив DELI 7004
– дебелина: 0,7мм
– пакување: 48
– боја: плава, портокалова, розева, зелена

Мини за технички молив DELI 7004
– дебелина: 0,7мм
– пакување: 48
– боја: плава, портокалова, розева, зелена

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Мини за технички молив DELI 7004 0,7мм”

Сеуште нема коментар за овој производ