,

Механизам ПВЦ


– изработени од ПВЦ во боја

– со метални држачи за хартија

– со 4 дупки и пластична кочница

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Механизам ПВЦ”

Сеуште нема коментар за овој производ