,

Метро METRIX 5m


-пластично метро

-максимална должина 5m

-со кочница

-Метро METRIX 5m

Шифра: 1122 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Метро METRIX 5m”

Сеуште нема коментар за овој производ