,

Метро METRIX 3m


-пластично метро

-максимална должина 3m

-со кочница

-Метро METRIX 3m

Шифра: 2491 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Метро METRIX 3m”

Сеуште нема коментар за овој производ