,

Метро METRICO 3m


-метално метро

-максимална должина 3 m

-со кочница

-Метро METRICO 3m

Шифра: 2338 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Метро METRICO 3m”

Сеуште нема коментар за овој производ