Метла сламена со долга рачка


-долга дрвена рачка

-сламени реси

-лесна за одржување

-Метла сламена со долга рачка

Шифра: 0217 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Метла сламена со долга рачка”

Сеуште нема коментар за овој производ