,

Метална запалка HAVANA LADY 700


-метална запалка за дами со механизам на лизгање

-достапна во две бои

-Метална запалка HAVANA LADY 700

Шифра: 2542 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Метална запалка HAVANA LADY 700”

Сеуште нема коментар за овој производ