,

Метален лизгачки механизам


– изработен од алуминиум

– со две дупки

– со две кочници

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Метален лизгачки механизам”

Сеуште нема коментар за овој производ