, ,

Лупа DELI 9090


-изработена од пластика

-дијаметар 75mm

-зголемува до 6 пати

-Лупа DELI 9090

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Лупа DELI 9090”

Сеуште нема коментар за овој производ