, ,

Лепак универзален DELI E7140 7ml


-лепак за хартија и други материјали

-течен лепак

-капацитет 7ml

-Лепак универзален DELI E7140 7ml

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Лепак универзален DELI E7140 7ml”

Сеуште нема коментар за овој производ