,

Кутија за спајалици DELI 9881


-изработена од пластика

-проѕирна основа

-капак во боја

-Кутија за спајалици DELI 9881

Шифра: 0739 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Кутија за спајалици DELI 9881”

Сеуште нема коментар за овој производ