, ,

Кутија за спајалици DELI 988


-изработена од пластика

-проѕирна пластика во боја

-со магнет

-Кутија за спајалици DELI 988

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Кутија за спајалици DELI 988”

Сеуште нема коментар за овој производ