,

Кутија за спајалици 891


-изработена од пластика

-основа од основна пластика

-капак со магнет

-Кутија за спајалици 891

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Кутија за спајалици 891”

Сеуште нема коментар за овој производ