, , ,

Кутија за пенкало SINGLE


-пластична кутија со проѕирен капак

-за складирање на едно пенкало

-Кутија за пенкало SINGLE

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Кутија за пенкало SINGLE”

Сеуште нема коментар за овој производ