, , ,

Кутија за пенкала DOUBLE


-пластична кутија со проѕирен капак

-за складирање на две пенкала

-Кутија за пенкала DOUBLE

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Кутија за пенкала DOUBLE”

Сеуште нема коментар за овој производ