, , ,

Кутија за пенкала К303


-пластична кутија со проѕирен капак

-за складирање на едно пенкало

-Кутија за пенкала К303

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Кутија за пенкала К303”

Сеуште нема коментар за овој производ