, ,

Кутија за документи DELI 9775


Опис и спецификации

– метално куќиште 275x340x260mm, 2218g
– пластични полици
– 5 пластични фиоки

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Кутија за документи DELI 9775”

Сеуште нема коментар за овој производ