,

Коцка ПВЦ со ливчиња ARK 5691


– димензија 100 x 100 x 90 mm

– изработена од проѕирна пластика

– бела боја ливчиња

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Коцка ПВЦ со ливчиња ARK 5691”

Сеуште нема коментар за овој производ