,

Коцка ПВЦ со ливчиња ARK 5671 90 X 90 X 50


-димензија 90 x 90 x 50

-изработена од проѕирна пластика

-бела боја

 

-Коцка ПВЦ со ливчиња ARK 5671 90 x 90 x 50

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Коцка ПВЦ со ливчиња ARK 5671 90 X 90 X 50”

Сеуште нема коментар за овој производ