Кофа со цедалка


-изработена од пластика

-пластична рачка

-цедалка за истиснување вода

-Кофа со цедалка

Шифра: 2316 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Кофа со цедалка”

Сеуште нема коментар за овој производ