,

Коректурна лента NOKI


-лесно се нанесува

-должина на ленатата 30м

-ширина на лентата 5мм

-Коректурна лента NOKI

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Коректурна лента NOKI”

Сеуште нема коментар за овој производ