,

Коректор DELI H216 06


Коректор DELI H216 06
– боја: сина,розева,лилјакова,зелена
– ширина: 5mm
– должина: 5m
– 24 парчиња во едно пакување

Коректор DELI H216 06
– боја: сина,розева,лилјакова,зелена
– ширина: 5mm
– должина: 5m
– 24 парчиња во едно пакување

Шифра: 0665 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Коректор DELI H216 06”

Сеуште нема коментар за овој производ