,

Коректор лента ELITE


– лесно се нанесува

-должина на лентата 6м

-ширина на лентата 5мм

-Коректор лента ELITE

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Коректор лента ELITE”

Сеуште нема коментар за овој производ