, ,

Клипборд DELI 9242/9243


– Изработен од проѕирен ПВЦ материјал

– со метална штипка

– за А5 листови

– Изработен од проѕирен ПВЦ материјал

– со метална штипка

– за А5 листови

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд DELI 9242/9243”

Сеуште нема коментар за овој производ