, ,

Клипборд DELI 9226 A4 ЕКО


– изработен од еколошки материјал

– со метална штипка

– за А4 хартија

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд DELI 9226 A4 ЕКО”

Сеуште нема коментар за овој производ