,

Клипборд ARK 760


– изработен од пластика

– со метална штипка

– за А4 хартија

– изработен од пластика

– со метална штипка

– за А4 хартија

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд ARK 760”

Сеуште нема коментар за овој производ