,

Керамичка чаша PACO MINI


-керамичка чаша за кафе, чај, млеко

-со рачка

-капацитет 230 ml

-повеќе бои

-Керамичка чаша PACO MINI

Шифра: 1500 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша PACO MINI”

Сеуште нема коментар за овој производ