,

Керамичка чаша MOMENTO


-керамичка чаша за кафе со керамичка тацна

-капацитет 150 ml

-бела боја

-Керамичка чаша MOMENTO

Шифра: 0426 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша MOMENTO”

Сеуште нема коментар за овој производ