,

Керамичка чаша MOMENTO MINI


-керамичка чаша за кафе

-со керамичка тацна

-капацитет 100 ml

-бела боја

-Керамичка чаша MOMENTO MINI

Шифра: 0432 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша MOMENTO MINI”

Сеуште нема коментар за овој производ