,

Керамичка чаша MOKA


-керамичка чаша за кафе, чај, млеко

-со рачка

-капацитет 275 ml

-бела боја

-Керамичка чаша MOKA

Шифра: 1668 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша MOKA”

Сеуште нема коментар за овој производ