,

Керамичка чаша MAGIC MUG


-керамичка чаша за кафе, чај, млеко

-со рачка

-капацитет 320 ml

-променлива на температура

-Керамичка чаша MAGIC MUG

Шифра: 2766 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша MAGIC MUG”

Сеуште нема коментар за овој производ