,

Керамичка чаша LILLY


-керамичка чаша за кафе, чај, млеко

-со рачка

-капацитет 300 ml

-бела од надвор, боја од внатре

-Керамичка чаша LILLY

Шифра: 1032 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша LILLY”

Сеуште нема коментар за овој производ