,

Керамичка чаша LILLY BIANCO


-керамичка чаша за кафе, чај, млеко

-со рачка

-капацитет 300 ml

-бела боја

-Керамичка чаша LILLY BIANCO

Шифра: 2495 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша LILLY BIANCO”

Сеуште нема коментар за овој производ