,

Керамичка чаша IRIS


-керамичка чаша за кафе, чај, млеко

-со рачка

-капацитет 300 ml

-бела боја

-Керамичка чаша IRIS

Шифра: 3004 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша IRIS”

Сеуште нема коментар за овој производ