,

Керамичка чаша BERRY


-керамичка чаша за кафе, чај, млеко

-со рачка

-капацитет 300 ml

-повеќе бои

-Керамичка чаша BERRY

Шифра: 2461 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Керамичка чаша BERRY”

Сеуште нема коментар за овој производ